Deze luxe oversized sweater van Spica is ideaal om je in warm te houden voor- en na de les. Gemaak van superzacht materiaal die heerljk aanvoelt op de huid. Met een unieke design speciaal ontworpen voor deze yogatrui: The Joy Of Being Present.
Materiaal
100% biologisch katoen, OEKO-TEX® gecertificeerd.
Maattabel

Wasinstructies
In de wasmachine op 30º, niet in de droger.
Duurzaamheid
De kleding van Spica is gemaakt van stoffen met OEKO-TEX® STANDARD 100 certificering, die geen stoffen bevatten die schadelijk kunnen zijn voor jou of ons milieu.
Wij werken alleen samen met leveranciers die in het bezit zijn van het ISO14001-certificaat voor Environmental Management System en het Amfori BSCI-certificaat, waarmee zij garanderen dat zij een milieuvriendelijke en ethische productie volgen. Wij zijn met trots een slow fashion merk dat duurzame en hoogwaardige outfits in beperkte hoeveelheden produceert. Ons doel is om vrijwel geen productafval te creëren.